Hobby-kutyaiskola

Kedves Érdeklödők!

Az iskola esményeiről,oktatások kezdéséről,friss hírekről az iskola Facebook oldalán értesülhet.

Facebook cím:Hobby kutyaiskola Dunakeszi

Megnyitottunk

Megnyílt a Hobby-Kutyaiskola Dunakeszin .Szeretettel várunk minden tanulni vágyó kis és nagykutyást fajtakorlátozás nélkül.

Elindult új honlapunk

A 2013-as év jelentős mérföldkő a Hobby Kutyaiskola történetében.

Hobby Kutyaiskola
2120 Dunakeszi, Állomás sétány 19.

A tanfolyamokon kis csoportokban (5-10 fő) történik a foglalkozás, melyeken a kutyák 4 hónapos kortól vehetnek részt.
Egy jól nevelt, kiegyensúlyozott, közlekedésbiztos kutya mindenki szimpátiáját elnyeri. A mi feladatunk, hogy e cél elérésében szeretettel, türelemmel segítséget nyújtsunk.

Iskolánk alapelve a motivációra, pozitív megerősítésre épülő tanítási módszer, melynek révén a kutya könnyen és szívesen sajátít el új ismereteket, a gazdájával végzett közös tevékenység örömmel tölti el.A foglalkozásra folyamatosan lehet csatlakozni.

Ára:alkalmankén 4000Ft vagy 10 alkalmas bérlet30000Ft ( 3 hónapig érvényes) A foglalkozások  szombat és vasárnap vannak.

Tananyag:

• szocializáció, beilleszkedés a kutya-közösségbe
  • lábnál követés pórázon és anélkül
  • séta laza pórázon
  • ültetés
  • fektetés
  • helyben maradás
  • csoportkerülés
  • behívás motivációval
  • városi közlekedés, ingerhez szoktatás
  • ismerkedés az akadályokkal
  • kutyás játékok, vetélkedők